Wiadomości z tagiem Roboty  RSS
Te roboty to (prawdopodobnie) najlepsze, co dziś zobaczysz w sieci [AKT. - jeszcze jeden]

Dodano: 16.10.2018 17:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

(Mająca już na swoim koncie kilka hitów YouTube'a) firma Boston Dynamics powraca z nowymi klipami - zobaczcie, czego nauczyły się ostatnio roboty Atlas i Spot.

Tagi: YouTube, WD, Roboty
Źródło: www.benchmark.pl

Amazon nie przestanie stawiać na roboty - wręcz przeciwnie

Dodano: 13.10.2018 12:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już teraz roboty odgrywają pewną rolę w procesie realizacji zamówień, a w przyszłości ma ona być jeszcze większa. Amazon nie ukrywa, że rozważa wdrażanie rozmaitych technologii i testuje je.

Tagi: Amazon, CES, WD, EA, Roboty
Źródło: www.benchmark.pl

Te roboty to (prawdopodobnie) najlepsze, co dziś zobaczysz w sieci

Dodano: 12.10.2018 13:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

(Mająca już na swoim koncie kilka hitów YouTube'a) firma Boston Dynamics powraca z nowymi klipami - zobaczcie, czego nauczyły się ostatnio roboty Atlas i Spot.

Tagi: YouTube, WD, Roboty
Źródło: www.benchmark.pl

Robot sprzątający IROBOT Roomba 605.

Dodano: 11.10.2018 17:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sprząta wzdłuż ścian Nie daj się zwieść jej kształtowi Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli, listw podłogowych itp. Technologia iAdapt Dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, robot do odkurzania iRobot Roomba 605 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami Niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Modele zachowań Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej robot odkurzacz iRobot Roomba 605 wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni. Nie spadnie ze schodów Dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 605 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków..., Cena: 999,- zł

Tagi: Razer, Roboty, IKO
Źródło: proline.pl

Odkurzacze workowe – poradnik kupna i pielęgnacji urządzenia

Dodano: 08.10.2018 13:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W sklepach mamy ogromny wybór odkurzaczy: modele ręczne, workowe, cyklonowe, piorące, odkurzacz pionowe, specjalne roboty sprzątające oraz urządzenia wielofunkcyjne. Mimo tak wielu możliwości niesłabnąca popularnością cieszą się odkurzacze workowe (znane także pod nazwą odkurzaczy tradycyjnych). Wpływa na to nie tylko przystępna cena urządzenia, ale także łatwość obsługi, czyszczenia oraz poręczne wymiary.

Tagi: Rząd, Roboty
Źródło: di.com.pl

Robotyzacja zmusza pracowników działów zakupów do zdobywania nowych kompetencji

Dodano: 08.10.2018 10:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Coraz większą rolę w zakupach odgrywa Robotic Process Automation (RPA) - pozwala szybciej i łatwiej składać zamówienia, przetwarzać faktury czy rozliczać się z dostawcami. Wykorzystanie technologii wymaga jednak od pracowników całkiem nowych kompetencji.

Tagi: ATI, CES, IEM, Roboty
Źródło: di.com.pl

Co wspólnego mają Shakira i nieprzewracalny robot?

Dodano: 06.10.2018 17:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Inżynierowie z University of Texas at Austin stworzyli robota o nazwie Mercury, na którym popchnięcia czy uderzenia nie robią większego wrażenia. Czy wiecie, co ma wspólnego z Shakirą?

Tagi: Roboty
Źródło: www.benchmark.pl

Robot? W firmach nie chcą używać tego słowa. Z troski o pracowników

Dodano: 02.10.2018 16:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Coraz częściej w polskich fabrykach ludzie współpracują z robotami. Przemyślana robotyzacja może przynieść wymierne korzyści. Rynek robotów w  Polsce jest perspektywiczny i będzie się dynamicznie rozwijał.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami